Cześć, miło mi Cię gościć w moim sklepie. Nazywam się Magda Korzewska. Z miłości do sztuki, podróży i fotografii, założyłam bloga worldinmyeyes.pl Pasję zamieniłam w zawód. Profesjonalnie zajmuję się fotografią architektury i wnętrz. Teraz postanowiłam stworzyć z autorskich, artystycznych kadrów wydruki. Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji do swojego wnętrza, jesteś w dobrym miejscu.

Fotografia

Moje fotografie otrzymywały wyróżnienia i nagrody w różnych konkursach fotograficznych min. Gdyński Modernizm w Obiektywie, Artystyczna Podróż, Życie jest Piękne, Ramy Sopotu.

Uczestniczyłam w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Odbiór cyklu „Architektura” podczas VI Wojnowskiego Festiwalu Fotografii, uświadomił mi, że moje fotografie z powodzeniem mogą zdobić ściany.

Jeśli interesuje Cię inna forma wallartu, jak wydruk na płótnie czy płycie, potrzebujesz inny format wydruku, skontaktuj się ze mną prints@archphoto.pl Każde zamówienie przygotowywane jest indywidualnie, mogę dla Ciebie „uszyć” produkt na miarę. Szukasz czegoś innego? Napisz, z przyjemnością przeszukam moje archiwum dla Ciebie. Więcej inspiracji znajdziesz też tutaj.